x

перезвонить

+

OXIDOM (ОксиДом) 922 - Антисептик для древесины, 3кг.

 • Производитель: Oxidom
 • Код товара: OXIDOM (ОксиДом) 922
 • Доступность: На складе
 • 501 грн.

  нашли дешевле?

  нашли дешевле?

  Заполните форму и возможно мы пересмотрим нашу цену специально для Вас

  OXIDOM (ОксиДом) 922 - Антисептик для древесины, 3кг.
  OXIDOM (ОксиДом) 922 - Антисептик для древесины, 3кг.
  501 грн.

OXIDOM (ОксиДом) 922 - Антисептик для деревини


Сухий порошковий концентрат для обробки деревини

- Захищає деревину від займання

- Захищає деревину від синяви, гниття, жуків, грибів

- не перешкоджає подальшій обробці деревини

- забарвлює деревину у фісташковий колір


Призначення:

OXIDOM – 922 – вогнезахисний склад, який використовується для поверхневої вогнебіозахисної обробки деревини. Антисептик - антипірен "OXIDOM - 922" призначений для внутрішніх та зовнішніх робіт для обробки дерев'яних будівельних конструкцій. Широко використовується захисту дерев'яних елементів. Антисептик - антипірен "OXIDOM - 922" після обробки деревини забезпечує високий ступінь вогнезахисту I-II клас, захищає деревину від біологічного руйнування, захищає від комах, грибків, плісняви, гниття, жуків деревочків. Антисептик - відповідає вимогам ГОСТ "Розчини вогнезахисні водорозчинні для деревини. Загальні технічні вимоги та методи випробувань".


Застосування:

Розчин призначений для вогнебіозахисту деревини, пиломатеріалів, фанери та ДВП, при виконанні ремонтно-будівельних та оздоблювальних робіт. Широко використовується для просочення паль, шпал, стовпів, огорож, воріт, дверей, вікон, підлог, крокв, горищних перекриттів та інших елементів будівель, що експлуатуються в умовах підвищеної вологості. OXIDOM - 922 використовується при обробці кроквяної системи будівель та споруд, дерев'яних перегородок, підлог, лаг, стін та інших дерев'яних поверхонь, пиломатеріалів при їх тривалому зберіганні та транспортуванні наземним та морським транспортом.


Підготовка перед нанесенням:

Для приготування готового розчину сухий порошковий концентрат розвести з водою у співвідношенні 1:10 (OXIDOM - 922 Вода). Ретельно перемішати до розчинення концентрату. Поверхня деревини перед нанесенням складу повинна бути очищена від бруду та пилу, напливів смоли, жирних плям та при необхідності відшліфована. Не допускається нанесення складу "OXIDOM - 922" на раніше вкриту оліфою або фарбою поверхню, її необхідно зчищати.


Нанесення:

OXIDOM-922 наноситься при температурі навколишнього середовища від +5°С до 40°С та відносній вологості повітря не більше 70% на дерев'яні елементи горищних перекриттів.

Нанесення пензлем, валиком або за допомогою ручного обприскувача проводиться проходженням однієї і тієї ж області кілька разів до насичення, тобто до моменту, коли OXIDOM-922 перестає вбиратися в деревину.

Наносити склад потрібно рівномірно без перепусток, бажано просочувати щілини та місця з'єднання окремих деталей.


Витрата:

Для забезпечення II групи вогнезахисної ефективності, середнє значення витрати складу OXIDOM – 922, у перерахунку на площу витрати 346г/м3 (у перерахунку на суху речовину 35г/м2).


Захист обробленої поверхні:

Оброблену деревину слід захистити від попадання води та атмосферних опадів до повного висихання на строк до 24 годин при температурі навколишнього середовища від 16°С до 20°С та відносної вологості повітря 60%.


Запобіжні заходи:

При роботі з OXIDOM-922 необхідно використовувати індивідуальні засоби захисту: рукавички, окуляри, захисний одяг, респіратор. При попаданні у вічі промити струменем проточної води. При попаданні на шкіру змити велику кількість води. При потребі звернутися до лікаря. Засіб використовувати за призначенням, виробник не несе відповідальності за використання препарату за призначенням.


Зберігання та транспортування:

Зберігати та транспортувати в оригінальній щільно закритій упаковці, окремо від харчових продуктів, напоїв та кормів. Не допускати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати у недоступному від дітей місці.


Термін зберігання:

Термін зберігання у заводській упаковці – 24 місяців.


Доступные опции

Написать отзыв

Внимание: HTML не переведен!
0/5

Теги: OXIDOM (ОксиДом) 922 - Антисептик для древесины, OXIDOM (ОксиДом) 922, Oxidom, Масла